istorija
istorija

„Ziaja Ltd.“ yra lenkų farmacijos ir aukštos kokybės natūralios veido, kūno ir plaukų priežiūros priemonių gamintojas. Šią šeimos įmonę 1989 m. Gdanske įkūrė vaistininkai Aleksandra ir Zenonas Ziajos.

„Ziaja“ kosmetikai naudojami itin kokybiški tradiciniai komponentai (pavyzdžiui, augalų ekstraktai ir vitaminai) bei taikomos šiuolaikinės technologijos. Formulės pagrįstos farmacijos patirtimi.

„Ziaja“ tikslas – sukurti novatoriškiausią, aukštos kokybės ir pažangių technologijų kosmetiką visų amžiaus grupių moterims, vyrams bei vaikams už konkurencingą kainą. „Ziaja“ produktai yra gavę daugybę apdovanojimų.

Įmonės valdytojai – farmacininkai, chemikai, o kai kurie iš jų yra ir tyrinėtojais. „Ziaja“ turi savo mokslinių tyrimų, mikrobiologijos, fizikos, biologijos bei gamybos laboratorijas, taip pat kokybės kontrolės skyrių. Laboratorijos įrenginiai bei kokybės kontrolės sistema aprašyta „Ziaja“ išleistoje knygoje. Ši sistema padeda pagaminti produktus pagal aukščiausius standartus.

„Ziaja Ltd“ specializacija – veido priežiūros produktai (kremai, tonikai, pieneliai), kūno kosmetika (balzamai ir mikroemulsijos), plaukų priežiūros gaminiai (kondicionieriai, šampūnai), moterų higienos priemonės ir dantų pastos.